O BLOGU

Niniejszy blog jest generalnie o moich zainteresowaniach, czyli literaturze, muzyce i filmach. Skupiam się głównie na recenzjach książek i filmów, zamieszczam zestawienia książkowych premier, czasem skrobię też jakieś luźne przemyślenia na inne tematy, ale to rzadko.

Bloga założyłam w sumie z jednego powodu – ponieważ lubię pisać. Po prostu. Pisanie jest dla mnie czystą przyjemnością, przychodzi mi bardzo łatwo i szybko, piszę dość dużo i często. Pasję do skrobania odkryłam w sobie w gimnazjum, kiedy panowała moda na tworzenie fanfiction (lata 2009/2010, tak mniej więcej); kumpela z klasy coś tam pisała, dała mi do przeczytania, ja to pochwaliłam, a ona namówiła mnie, żebym też zaczęła pisać. No i zaczęłam. Nie zliczę, ile przy tym zeszytów zapełniłam i ile długopisów zgubiłam (wspomniane zeszyty wraz z kartkami i segregatorami wegetują w szafce, tak na pamiątkę). Fakt faktem, że mam zapisane pomysły na co najmniej piętnaście powieści. Czy którąkolwiek z nich kiedyś dokończę i wydam? Zobaczymy. Na razie dobrze czuję się w roli recenzenta książkowego/filmowego oraz dziennikarza – od czerwca 2015 roku współpracuję z dziennikiem internetowym Japonia-Online. Co do jednego mam pewność: nieważne, jak potoczy się moje życie i dokąd mnie poniesie, chcę pisać dalej.

Jeśli podoba Ci się to, co tu czytasz, albo wręcz przeciwnie – uważasz, że powinno się zakazać publikowania takich wypocin, to nie wahaj się informować mnie o tym w komentarzu. Przyjmę wszystko – wazelinę, groźby, krytykę – byle szczerze. 


Blog powstał dnia 6 sierpnia 2014 r. (zapisuję na wypadek, gdyby przyszło mi obchodzić jakieś rocznice czy cuś)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz