O MNIEWitajcie w moim skromnym kawałku Internetu.

Mam na imię Kinga, liczę sobie 25 lat i pochodzę z Małopolski. Obecnie mieszkam i pracuję we Wrocławiu. Niedawno zostałam też panią magister filologii polskiej. Mam sporo zainteresowań i uzależnień, do których należą przede wszystkim książki (czytam w zasadzie wszystko, choć najczęściej sięgam po literaturę grozy i szeroko pojętą fantastykę, czasem też powieści kryminalne lub młodzieżowe), muzyka, bez której nie wyobrażam sobie życia oraz filmy i seriale, a oprócz tego jeszcze czekolada, kawa i kilka najbliższych mi osób. Gram na skrzypcach od 9 roku życia, co bardzo mocno kocham. Poza tym od czasów gimnazjum fascynuję się Japonią  jej odmiennością, kulturą i językiem, którego chciałabym się nauczyć. Robię mnóstwo rzeczy naraz (co czasami mnie gubi), wszystkiego chcę spróbować i lubię nowe wyzwania. Jestem ambitna, otwarta, przyjacielska, pozytywnie nastawiona i uśmiechnięta, lubię zarywać noce i wcześnie wstawać. Dodam jeszcze, że mam tendencję do bycia leniuszkiem i marnie gotuję, więc raczej kiepski ze mnie materiał na żonę, ups.

Nie umiem pisać o sobie; wolę skrobać (lub tłuc w klawiaturę, co ostatnio mi się częściej zdarza) o tym, co mnie interesuje  albo o wszystkim innym. Bo lubię i mogę.

Pytania, listy i groźby proszę kierować na pocztę lub ewentualnie na aska, zaś na insta wrzucam nie tylko zdjęcia książek i kubków z kawą.

1 komentarz: